OFERTA

  • porady prawne
  • opinie i ekspertyzy prawne
  • pisma urzędowe
  • pisma procesowe
  • umowy
  • zastępstwo procesowe
  • sprawy rejestrowe
  • windykacja należności
  • mediacja
  • spadki

Pozew o rozwód

Nasza Kancelaria Radców Prawnych z Gdyni z sukcesem sfinalizowała wiele spraw rozwodowych. Zawsze staramy się uzyskać maksymalną korzyść dla naszego klienta. Dzięki szerokiej wiedzy na temat różnych gałęzi prawa możemy znaleźć optymalne rozwiązanie.

Różne okoliczności rozwodów sprawiają, że przed przystąpieniem do każdej sprawy dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania klientów, proponując sprecyzowany plan działania.

Rozwód wiąże się z załatwieniem ogromnej ilości formalności natury prawnej. Każda sprawa jest inna i wymaga szczególnie indywidualnego podejścia. Tylko wówczas można liczyć na pełen sukces ze strony klienta.

Choć w idealnym świecie rozwód oznaczałby wspólną decyzję obojga partnerów, podjętą zupełnie bez udziału negatywnych emocji, to jednak rzeczywistość bywa o wiele bardziej skomplikowana. Stąd też istotne jest skorzystanie z usług kancelarii, która profesjonalnie zatroszczy się o wszystkie szczegóły związane z rozwodem i nie sprawi obojgu małżonków dodatkowych problemów, z którymi mieliby się mierzyć podczas tak istotnej i nieprzyjemnej zarazem sytuacji życiowej. Nasza kancelaria starannie przygotuje wniosek o rozwód, skrupulatnie uwzględniając wszystkie istotne szczegóły i obowiązkowo zachowując wspomniane wyżej indywidualne podejście do sprawy.

Rozwód oznacza zwykle także podział majątku. Jest to kolejna kwestia budząca często wielkie emocje, które nie powinny jednak przesłonić jasnego osądu sytuacji. Udział profesjonalnej kancelarii może okazać się w tym przypadku nieoceniony – zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z nietypową, potencjalnie problematyczną sprawą (choć z naszego doświadczenia wynika, że nawet pozornie bardzo prosty podział majątku może przerodzić się w prawdziwą sądową batalię).

Sprawa o alimenty to kolejny typ postępowania, jakim zajmuje się nasza kancelaria. Pomożemy ci profesjonalnie przygotować pozew, a także zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Dzięki temu szansa na pozytywne jego rozpatrzenie przez sąd ulegnie wyraźnemu zwiększeniu. Jednocześnie doskonale rozumiemy, że również i w tym przypadku kluczowe jest indywidualne podejście, dlatego tak bardzo staramy się zapewnić je naszym klientom.

Siedzibą naszej kancelarii prawnej jest Gdynia, gdzie chętnie porozmawiamy z Państwem o szczegółach rozwodu. Pomożemy załatwić wszystkie sprawy natury formalnej, sprawiedliwie podzielić majątek oraz rozwiążemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do skorzystania z naszej prawnej pomocy.