OFERTA

  • porady prawne
  • opinie i ekspertyzy prawne
  • pisma urzędowe
  • pisma procesowe
  • umowy
  • zastępstwo procesowe
  • sprawy rejestrowe
  • windykacja należności
  • mediacja
  • spadki

Prawnik – radca prawny

Sprawy sądowe gdzie w grę wchodzi prawo rodzinne, należą do jednych z najbardziej skomplikowanych i przewlekłych. W tym zakresie bowiem musimy się zmierzyć nie tylko ze stanem faktycznym i sprawiedliwym rozłożeniem praw i obowiązków, ale także z emocjami obu stron.

Prawnika prawa rodzinnego musi być zatem nie tylko adwokatem i wykazać się szeroką znajomością prawa w tym zakresie, ale także swoistym dyplomatą i powinien mieć wysokie kompetencje, jeśli chodzi o relacje międzyludzkie czy umiejętność „wczucia” się w sytuacje swojego klienta. Pomoc prawna, jaką oferujemy w tym zakresie, będzie zatem każdorazowo dostosowana do specyfiki państwa sprawy, a w trakcie całego procesu uwzględnimy wagę emocji, które zawsze towarzyszą kwestiom rozwodu, opieki nad dziećmi czy separacji.

Kancelarię Jakuba Mańczaka z Gdyni tworzą wykwalifikowani prawnicy i radcy prawni, którzy swobodnie poruszają się po świecie paragrafów. Polecamy swoje usługi wszystkim osobom, które poszukują profesjonalnej i przystępnej porady prawnej. Z największym zaangażowaniem podchodzimy do każdej sprawy, odnajdując najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania.

Każdy nasz prawnik i radca prawny charakteryzuje się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem, co daje solidną podstawę budowania rzetelnych usług prawnych. Na tle innych kancelarii w Gdyni wyróżnia nas wyjątkowo indywidualne podejście do klienta oraz przystępna oferta.

Nasi radcy prawni oraz prawnicy dołożą wszelkich starań, aby wystosować merytoryczną poradę, która rozwiąże Państwa problemy oraz utoruje drogę postępowania w różnorodnych sprawach natury prawnej.

Centrum działań naszych prawników oraz radców prawnych stanowi Trójmiasto, a szczególnie Gdynia.

Pomożemy państwu w ustaleniu zakresu opieki nad dziećmi, biorąc pod uwagę ich specyficzne i indywidualne potrzeby. Zadbamy o to, aby jak najkorzystniej dla naszych klientów przeprowadzić proces o ustalenie wysokości alimentów. Doskonale wiemy jakie przesłanki decydują o ich przyznaniu i jakich argumentów prawnych możemy użyć do przekonania sądu o racji naszego klienta. Zajmiemy się też sprawami o podziale majątku, gdzie byli małżonkowie objęci są wspólnością ustawową albo kiedy zawarli umowę o rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków. Nasza pomoc może też dotyczyć konieczności przeprowadzenia sprawy z zakresu ubezwłasnowolnienia danej osoby. Do każdej sprawy podchodzimy z taką samą powagą. Szanując naszych klientów, gwarantujemy najwyższy standard obsługi, wysoką kulturę osobistą i zaangażowanie.