OFERTA

  • porady prawne
  • opinie i ekspertyzy prawne
  • pisma urzędowe
  • pisma procesowe
  • umowy
  • zastępstwo procesowe
  • sprawy rejestrowe
  • windykacja należności
  • mediacja
  • spadki

Adwokat – Gdynia

Dobry adwokat jest w stanie wyegzekwować wiele korzyści dla swojego klienta. Posiada nie tylko wyspecjalizowaną wiedzę, ale także potrafi skutecznie wykorzystać ją w praktyce. To dlatego wybierając usługi adwokackie warto polegać na prawdziwych fachowcach.

Adwokaci tworzący Kancelarię Jakuba Mańczaka w Gdyni to osoby, które godnie i przede wszystkim z pozytywnym skutkiem reprezentować będą Państwa przed różnego rodzaju instytucjami, urzędami, czy innymi podmiotami. Specjalizujemy się w wielu gałęziach prawa polskiego i międzynarodowego, świadcząc kompleksowe usługi.

Jako odpowiedzialni adwokaci z Gdyni swój sukces budujemy na zadowoleniu klienta. Pragniemy wykorzystać nasze doświadczenie oraz wciąż pogłębianą wiedzę w pracy zawodowej, prowadząc do pozytywnego sfinalizowania każdej sprawy.

Centrum naszych działań stanowi Gdynia, gdzie znajduje się siedziba kancelarii, lecz nasi adwokaci z przyjemnością udzielą pomocy prawnej również osobom spoza granic tej miejscowości.

Jak zostało wspomniane wyżej, nasza wiedza oraz doświadczenie umożliwiają nam skuteczne prowadzenie różnego rodzaju spraw dla naszych klientów. Pragniemy jednocześnie podkreślić, iż naszą główną specjalizacją pozostaje prawo rodzinne i opiekuńcze. Stąd też w szczególności polecamy skorzystanie z naszych usług w tym właśnie zakresie.

Ponadto doskonale rozumiemy, iż każda sprawa jest inna, przez co wymaga odpowiednio zindywidualizowanego podejścia – nawet, jeśli dotyczy kwestii pozornie błahych i szablonowych. Oferując je naszym klientom, zdecydowanie zwiększamy szansę na szybkie i korzystne dla nich rozwiązanie rozmaitych sporów sądowych.

Prowadzona przez nas gdyńska kancelaria prawa rodzinnego zajmuje się niesieniem pomocy prawnej w sprawach o różnym stopniu skomplikowania. Chętnie angażujemy się w trudne spory, gdzie nieocenione pozostaje doświadczenie oraz profesjonalizm naszego zespołu. Jednocześnie często służymy jednorazowymi poradami w typowych sprawach, jakimi zajmuje się każdy adwokat rodzinny.

Pomagamy w przygotowywaniu rozmaitych pism urzędowych oraz procesowych, do których prawidłowego zredagowania wymagana pozostaje dogłębna i profesjonalna wiedza z zakresu prawa – niezależnie od tego, czy jest to prawo rodzinne, spadkowe czy też cywilne.

Co niezwykle istotne, jako nieliczni w Gdyni staramy się zachować możliwie niski poziom wysokości opłat za świadczone przez nas usługi prawne. Zależy nam bowiem przede wszystkim na satysfakcji naszych klientów, niezależnie od ich obecnych możliwości finansowych.