OFERTA
  • porady prawne
  • opinie i ekspertyzy prawne
  • pisma urzędowe
  • pisma procesowe
  • umowy
  • zastępstwo procesowe
  • sprawy rejestrowe
  • windykacja należności
  • mediacja
  • spadki
Home » Radca prawny/Adwokat – usługi kancelarii prawnej w Gdyni

Radca prawny/Adwokat – usługi kancelarii prawnej w Gdyni

Dobry adwokat lub radca prawny jest w stanie wyegzekwować wiele korzyści dla swojego Klienta. Kwestie prawne mogą być skomplikowane dla osób, które nie mają z nimi na co dzień do czynienia. Dlatego w razie potrzeby warto skorzystać z usług specjalistów w tej dziedzinie. Zarówno adwokat, jak i radca prawny posiadają wyspecjalizowaną wiedzę, która pozwoli im skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy prawne w praktyce.

Adwokaci i radcy prawni tworzący Kancelarię radcy prawnego Jakuba Mańczaka w Gdyni to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które będą Państwa reprezentować przed różnego rodzaju instytucjami, urzędami, czy innymi podmiotami. Wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że otrzymują pomoc od fachowców w swojej dziedzinie. Klienci doceniają skrupulatność pracy prawników naszej kancelarii. Specjalizujemy się w wielu gałęziach prawa polskiego i międzynarodowego, świadcząc kompleksowe usługi. Wśród naszych pracowników znajdują się adwokaci i radcy prawni specjalizujący się m.in. w prawie rodzinnym, cywilnym czy spadkowym. Pragniemy wykorzystać nasze doświadczenie oraz wciąż pogłębianą wiedzę w pracy zawodowej, prowadząc do pozytywnego sfinalizowania każdej sprawy.

Usługi kancelarii prawa rodzinnego

Centrum działań naszych adwokatów i radców prawnych stanowi Gdynia, gdzie znajduje się siedziba kancelarii, lecz udzielamy pomocy prawnej również z okolic Trójmiasta. Jak zostało wspomniane wyżej, nasza wiedza oraz doświadczenie umożliwiają nam skuteczne prowadzenie różnego rodzaju spraw dla naszych klientów. Pragniemy jednocześnie podkreślić, iż naszą główną specjalizacją pozostaje prawo rodzinne i opiekuńcze. Stąd też w szczególności polecamy skorzystanie z naszych usług w tym właśnie zakresie. Nasi adwokaci i radcy prawni zajmą się m.in. przeprowadzaniem sprawy rozwodowej czy pomocą w uzyskaniu alimentów. Do naszych zadań należy także przygotowanie rozmaitych pism urzędowych oraz procesowych.

Doskonale rozumiemy, że wszystkie sprawy są inne, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdej z nich. Nawet najzwyklejszą kwestią zajmiemy się z odpowiednią dokładnością i zaangażowaniem. W ten sposób zwiększamy szansę na szybkie i korzystne rozwiązanie rozmaitych sporów sądowych. Chętnie angażujemy się także w trudne spory, gdzie doświadczenie oraz profesjonalizm naszego zespołu pozwalają na efektywne i korzystne rozwiązanie sprawy. Jednocześnie nasz adwokat lub radca prawny rodzinny służy jednorazowymi poradami w kwestiach z zakresu prawa rodzinnego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi pomocy radców prawnych w naszej kancelarii.

Oferujemy przystępne ceny, o których można przeczytać więcej w naszym cenniku. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią!