OFERTA
  • porady prawne
  • opinie i ekspertyzy prawne
  • pisma urzędowe
  • pisma procesowe
  • umowy
  • zastępstwo procesowe
  • sprawy rejestrowe
  • windykacja należności
  • mediacja
  • spadki
Home » Pozew o rozwód

Pozew o rozwód

Rozwody

Nasza Kancelaria Radców Prawnych z Gdyni z sukcesem sfinalizowała wiele spraw rozwodowych. Zawsze staramy się uzyskać maksymalną korzyść dla naszego klienta. Dzięki szerokiej wiedzy na temat różnych gałęzi prawa możemy znaleźć optymalne rozwiązanie.

Różne okoliczności rozwodów sprawiają, że przed przystąpieniem do każdej sprawy dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania klientów, proponując sprecyzowany plan działania.

Rozwód wiąże się z załatwieniem ogromnej ilości formalności natury prawnej. Każda sprawa jest inna i wymaga szczególnie indywidualnego podejścia. Tylko wówczas można liczyć na pełen sukces ze strony klienta.

Choć w idealnym świecie rozwód oznaczałby wspólną decyzję obojga partnerów, podjętą zupełnie bez udziału negatywnych emocji, to jednak rzeczywistość bywa o wiele bardziej skomplikowana. Stąd też istotne jest skorzystanie z usług kancelarii, która profesjonalnie zatroszczy się o wszystkie szczegóły związane z rozwodem oraz należnościami w postaci alimentów i nie sprawi obojgu małżonkom dodatkowych problemów, z którymi mieliby się mierzyć podczas tak istotnej i nieprzyjemnej zarazem sytuacji życiowej. Nasza kancelaria starannie przygotuje wniosek o rozwód, skrupulatnie uwzględniając wszystkie istotne szczegóły i obowiązkowo zachowując wspomniane wyżej indywidualne podejście do sprawy.

Rozwód oznacza zwykle także podział majątku. Jest to kolejna kwestia budząca często wielkie emocje, które nie powinny jednak przesłonić jasnego osądu sytuacji. Udział profesjonalnej kancelarii może okazać się w tym przypadku nieoceniony – zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z nietypową, potencjalnie problematyczną sprawą (choć z naszego doświadczenia wynika, że nawet pozornie bardzo prosty podział majątku może przerodzić się w prawdziwą sądową batalię).

Dobry adwokat

W trakcie rozwodu najczęściej skłóceni partnerzy muszą ustalić nie tylko warunki rozstania w sensie indywidualnym, ale też szczegóły w zakresie konsekwencji ich decyzji dla osób trzecich. W takich sytuacjach mogą państwo polegać na naszej pomocy oraz zapewnić sobie odpowiednie wsparcie. Osobą, która będzie nam niezwykle przydatna w trakcie rozwodu, gdzie decydowana jest opieka nad dzieckiem, jest prawnik. Gdynia to miejsce naszej działalności, gdzie możemy porozmawiać o szczegółach rozwodu oraz uzyskania alimentów i tym samym zapewnić optymalne warunki i rozwiązania prawne, dostępne w poszczególnych sytuacjach.

Sprawa o opiekę nad dzieckiem jest ze swojej natury na tyle trudna i delikatna, że obecność i pomoc doświadczonego prawnika, pozwala nie tylko uzyskać określony, korzystny z punktu widzenia klienta efekt, ale też merytoryczne oraz psychologiczne i emocjonalne wsparcie dla klienta. W trakcie wielu lat działalności przeprowadziliśmy z sukcesem wiele tego typu spraw. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania klientów, proponując sprecyzowany plan działania. Na każdym etapie rozwodu załatwimy wszelkie formalności natury prawnej i będziemy informowali o krokach i zamiarach naszych prawników. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że każda sprawa rozwodowa jest zupełnie inna, zatem do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego interesy, potrzeby oraz możliwości.