OFERTA
  • porady prawne
  • opinie i ekspertyzy prawne
  • pisma urzędowe
  • pisma procesowe
  • umowy
  • zastępstwo procesowe
  • sprawy rejestrowe
  • windykacja należności
  • mediacja
  • spadki
Home » Doświadczony Prawnik – kancelaria radcy prawnego z Gdyni

Doświadczony Prawnik – kancelaria radcy prawnego z Gdyni

Nasza kancelaria prawnicza w Gdyni oferuje możliwość skorzystania z usług doświadczonego radcy prawnego. Sprawy sądowe związane z prawem rodzinnym należą do jednych z najbardziej skomplikowanych i przewlekłych. Zazwyczaj musimy się bowiem zmierzyć nie tylko ze stanem faktycznym oraz sprawiedliwym rozłożeniem praw i obowiązków, lecz także z emocjami obu stron. Pomoc prawna, jaką oferujemy w tym zakresie, będzie zatem każdorazowo dostosowana do specyfiki Państwa sprawy. Radca musi zatem wykazać się szeroką znajomością prawa rodzinnego, a także być swoistym dyplomatą. Dlatego powinien mieć wysokie kompetencje, jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, ale zachowywać jednocześnie obiektywizm i pełen profesjonalizm. Te cechy przydają się także w przypadku mediacji – którą to usługę także świadczymy.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszych radców prawnych?

Kancelarię Jakuba Mańczaka z Gdyni tworzą wykwalifikowani prawnicy i radcy prawni, którzy swobodnie poruszają się po świecie paragrafów. Polecamy swoje usługi wszystkim osobom, które poszukują przystępnej porady prawnej. Do każdej sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem, odnajdując najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania. Wszyscy radcy prawni zatrudnieni w naszej kancelarii charakteryzują się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem, co daje solidną podstawę do świadczenia rzetelnych usług prawnych. Udzielimy porad dotyczących m.in. kwestii związanych z rozwodem, separacją czy opieką nad dziećmi. Nasi radcy prawni oraz prawnicy dołożą wszelkich starań, aby udzielić Państwu pomocy oraz utorować drogę postępowania w różnorodnych sprawach natury prawnej.

Usługi radcy prawnego

W naszej kancelarii zajmujemy się świadczeniem wszelkich usług związanych z prawem rodzinnym. Pomożemy państwu m.in. w ustaleniu zakresu opieki nad dziećmi, biorąc pod uwagę ich indywidualne potrzeby. Postaramy się, aby jak najkorzystniej dla naszych Klientów przeprowadzić proces o ustalenie wysokości alimentów.

Zajmiemy się też sprawami o podział majątku, zarówno w przypadku istnienia wspólności ustawowej, jak i uprzednio zawartej umowy o rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków. Nasza pomoc może też dotyczyć konieczności przeprowadzenia sprawy z zakresu ubezwłasnowolnienia danej osoby. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie i z dużą dokładnością. Szanując naszych klientów, gwarantujemy najwyższy standard obsługi, wysoką kulturę osobistą i zaangażowanie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pomocy wykwalifikowanych radców prawnych w naszej kancelarii w Gdyni!